OPINIE
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
| Darmowa przesyłka od 180 zł |
Naszyjnik z turkusów, czerwonego korala i hematytu w srebrze
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MK3N-9TRS6KO4
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Udostępnianie karty produktu
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest iSilver Dominika Bernaś. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Naszyjnik z turkusów, czerwonego korala i hematytu w srebrze / srebrze pozłacanym
Naszyjnik z turkusem, czerwonym koralem i hematytem to wyjątkowa biżuteria wykonana ręcznie z naturalnych kamieni i srebra lub srebra pozłacanego. Połączenie intensywnych kolorów i metalicznych akcentów tworzy elegancki i wyrazisty dodatek.
Kolekcja: MAGIA KAMIENI
Kruszec: srebro 925 lub srebro pozłacane 24K złotem
Kamienie: Turkus, koral, hematyt
Rozmiar kamieni: 2, 4, 6 mm
Rozmiar bransoletki: do wyboru
Zobacz również nasze wskazówki jak dobrać rozmiar naszyjnika
Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania długości.
Program lojalnościowy
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Za punkty będą naliczane rabaty na kolejne zakupy.
W panelu klienta znajdziesz informacje o Twoim stałym rabacie.
Zdobywaj punkty za zakup produktów objętych programem lojalnościowym. Otrzymuj produkty lub rabaty na kolejne zakupy.
Załóż konto lub zaloguj się. W panelu klienta znajdziesz informacje o zebranych punktach.
OPIS PRODUKTU
Naszyjnik z turkusów, czerwonego korala i hematytu w srebrze / srebrze pozłacanym
Są połączenia, które od razu przyciągają uwagę.
Kontrastowe, wyraziste, a jednocześnie zaskakująco harmonijne.
Ten naszyjnik łączy w sobie intensywny turkus, głęboki czerwony koral i metaliczny połysk hematytu. To zestawienie kolorów i struktur tworzy biżuterię pełną energii, ale zachowującą elegancki balans.
Każdy kamień jest naturalny i niepowtarzalny – różni się odcieniem, rysunkiem, detalem. Dzięki temu naszyjnik zyskuje unikatowy charakter i niepowtarzalny rytm.
Dostępność różnych długości oraz wykończenia w srebrze lub srebrze pozłacanym pozwala dopasować go do własnego stylu – od codziennego minimalizmu po bardziej wyraziste stylizacje.
To biżuteria, która nadaje ton.
Dlaczego warto?
- wyraziste połączenie turkusu, korala i hematytu
- naturalne kamienie – każdy egzemplarz jest unikatowy
- możliwość wyboru długości – idealne dopasowanie
- srebro lub srebro pozłacane – dopasuj do swojego stylu
- dodaje energii i charakteru każdej stylizacji
To naszyjnik, który nie potrzebuje dodatków – sam buduje całość.
Właściwości kamieni
Turkus – symbol harmonii i spokoju, wspiera równowagę i swobodę wyrażania siebie.
Koral czerwony – kojarzony z energią, witalnością i siłą życia. Dodaje odwagi i podkreśla kobiecą energię.
Hematyt – symbol stabilności i ochrony, wzmacnia poczucie pewności siebie i równowagi.
To połączenie tworzy wyjątkową kompozycję: lekkość i spokój turkusu, energia korala i siła hematytu.
✨ równowaga + energia + stabilność
Znaki zodiaku:
Turkus wspiera szczególnie Strzelec, Wodnik, Ryby, koral dla Barana, Skorpiona i Ryb, a hematyt rezonuje z Baranem, Skorpionem i Koziorożec.
Jednocześnie uniwersalny charakter tych kamieni sprawia, że może być noszony przez każdego – niezależnie od znaku zodiaku – jako symbol harmonii i dobrej energii.
To zestawienie kamieni dla osób, które lubią łączyć emocję z siłą i wyrazistością.
Biżuteria idealnie nadaje się na prezent.
BEZPIECZEŃSTWO
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Biżuteria nie jest produktem przeznaczonym do zabawy dla dzieci. Nie wolno jej wkładać do ust, połykać.
- Zaleca się przechowywanie biżuterii w specjalnie przeznaczonych do tego pudełeczkach biżuteryjnych lub szkatułkach, z dala od miejsc narażonych na bezpośrednie nasłonecznienie czy o wysokiej wilgotności powietrza. Zabrudzone elementy zalecamy czyścić przeznaczonymi do tego miękkimi ściereczkami.
- Zasady użytkowania: Nie zaleca się kontaktu biżuterii z wodą, w tym wodą morską lub basenową, ponieważ może powodować matowienie biżuterii oraz powstawanie przebarwień na jej powierzchni. Nie zaleca się kontaktu biżuterii z kosmetykami i detergentami używanymi przy pracach domowych - niektóre z nich zawierają substancje, które mogą wchodzić w reakcje z powłoką biżuterii i powodować jej ciemnienie lub matowienie. Zaleca się zdejmowanie biżuterii przed snem i przed podjęciem aktywności fizycznej
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
iSilver Dominika Bernaś
Heleny 24/78
30-838 Kraków, Polska