Bransoletka z kamieniem słonecznym w srebrze 2
towar niedostępny






Opis
Ta ręcznie robiona bransoletka z fasetowanych kamieni słonecznych i oksydowanego srebra zachwyca różnorodnością pięknych kamieni naturalnych o różnych wielkościach i kształtach. Dzięki regulowanej długości, idealnie dopasujesz ją do swojego nadgarstka. To niezwykła kombinacja piękna, unikalności i precyzji wykonania.
Kamienie słoneczne są znane ze swojego promienistego blasku i pozytywnej energii, która dodaje pewności siebie i radości. Ta bransoletka jest doskonałym akcentem do codziennych stylizacji oraz idealnym prezentem dla bliskiej osoby.
Doskonale wygląda noszona samodzielnie, jak również w zestawie z innymi. Istnieje możliwość wykonania tego wzoru w wersji ze srebra (nie oksydowanego) lub pozłacanego żółtym lub różowym złotem.
Biżuteria opatrzona jest firmową metką i zapakowana w eleganckie pudełeczko z logo marki. Idealnie nadaje się na prezent.
INFORMACJE DODATKOWE
Kolekcja: MAGIA KAMIENI
Kruszec: srebro 925, srebro oksydowane
Kamienie: kamień słoneczny
Wielkość kamieni: 3, 4, 6, 8
Rozmiar bransoletki: Uniwersalny (21 cm) pasuje na nadgarstek od 15-17 cm
KAMIEŃ SŁONECZNY
należy do bardzo rzadkich minerałów, jest odmianą skalenia wykazującą efekt awenturyzacji czyli migotliwych refleksów w odcieniach czerwonawych, niekiedy zielonkawych lub żółtawych. Zjawisko to wywołują zazwyczaj drobne, łuseczkowate wrostki innych minerałów.
Dane techniczne
Przeznaczenie | Na co dzień |
Styl | Boho |
Splot łańcuszka | Ankier |
Kolekcja | Magia Kamieni |
Materiał | Srebro 925 |
Materiał / Kamienie podstawowy | Kamień słoneczny |
Kolory | Biały |
Motywy | Brak motywu |